Cięcie laserem – technologia Fiber

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość lub zadzwoń, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Obróbka materiałów jest procesem absolutnie niezbędnym w wielu gałęziach przemysłu. To dzięki niej surowym elementom nadaje się właściwy kształt oraz formę. Przez wiele lat ludzkość opracowała i udoskonaliła wiele metod obróbki materiałów z wykorzystaniem różnych narzędzi. Wśród nich znajdują się również nowoczesne sposoby, takie jak laser Fiber. Jest to zupełnie rewolucyjne rozwiązanie, które odmieniło rynek technologii laserowych różnego typu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie rezultaty można zapewnić tak nowoczesna technologia, jaką jest laser Fiber. Dlatego postanowiliśmy rozbudować ofertę właśnie o usługę cięcia realizowaną przy pomocy tego rozwiązania. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Technologia Fiber – cięcie laserem z mistrzowską precyzją

Laser światłowodowy – bo tym właśnie jest laser Fiber – to rodzaj lasera, w którym rolę aktywnego ośrodka wzmocnienia spełnia specjalny światłowód wzbogacony pierwiastkami pochodzącymi z ziem rzadkich. Technologia pozwala na poprawę precyzji wiązki i nie tylko, czyniąc z niej niesamowicie użyteczne narzędzie do obróbki materiałów metalowych oraz wielu innych.

Cięcie laserowe w technologii Fiber – charakterystyka

Fiber to niezwykle precyzyjna technologia, która umożliwia szybkie i dynamiczne wycinanie w cienkich blachach. Jest jeszcze szybsza niż laser CO2, a do tego precyzyjniejsza, co sprawia, że w niektórych zastosowaniach stanowi lepszy wybór niż inne dostępne na rynku rozwiązania.

Ponadto w odróżnieniu od laserów wykorzystujących CO2 jest zdecydowanie sprawniejszy energetycznie. Oznacza to, że generuje znacznie mniej ciepła, osiągając takie same lub lepsze efekty. Aby utrzymać moc lasera, wiązka jest bardziej skoncentrowana i krótsza, co również stanowi cechy charakterystyczne tego typu technologii.

Cięcie laserem Fiber – cena

Wiele osób interesuje kwestia tego, ile kosztuje cięcie laserem światłowodowym. Wycena takiej usługi każdorazowo odbywa się indywidualnie, gdyż każde zamówienie jest inne, a zlecone do wykonania produkty mają odmienne wymiary oraz zleceniodawca potrzebuje ich różną liczbę. Z tego względu nie ma możliwości ustalenia stałego cennika. Natomiast ostateczna cena jest ustalana na etapie składania zamówienia.

Laser Fiber – opinie

Wielu naszych dotychczasowych klientów jest bardzo zadowolonych ze zrealizowanej przez nas usługi, chwaląc w swoich opiniach jakość wykonanych produktów oraz szybkość. Oprócz tego cześć z nich podkreśla, że efekt pracy specjalistów widać bardzo wyraźnie. Z tych wszystkich względów zdecydowanie warto nam zaufać w tym obszarze.

Cięcie laserem – Zaufaj profesjonalistom

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od długiego czasu, stale dostarczając klientom usługi na najwyższym możliwym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najdoskonalszą jakość obsługi oraz maksymalnie dopracowane produkty.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy i przedstawienia ostatecznej wyceny.

 
pl_PL