Cięcie laserowe

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość lub zadzwoń, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Cięcie laserowe

Świadczymy usługi w zakresie cięcia blach metodą laserową.

Posiadamy dwie wycinarki laserowe firmy Mazak:

 • obszar roboczy –  3000×1500
 • zakres cięcia:
  • stal czarna – 25mm
  • stal kwasoodporna- 25mm
  • aluminium – 25mm
  • miedź – 10mm
  • mosiądz – 12mm

Cięcie laserowe to usługa ciesząca się dużą popularnością. Pozwala na uzyskanie precyzyjnego kształtu blachy i gwarantuje ogromną powtarzalność działań. A to tylko część zalet tego rozwiązania. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy oferującej laserowe cięcie blach, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Laserowe cięcie blachy – co to za proces?

Laserowe cięcie blachy to proces obróbki, podczas którego używana jest wiązka laserowa o dużej energii. Gdy promień lasera styka się z blachą, spora część energii zostaje na nią przeniesiona i w ten sposób powstają precyzyjne nacięcia.

Laserowe cięcie blachy wyróżnia się bardzo wysoką precyzją i pozwala maksymalnie wykorzystać materiał, co przekłada się na oszczędności. Dzięki tej technice można wycinać małe elementy o różnorodnych kształtach. Ponadto produkty otrzymane dzięki cięciu laserowemu nie wymagają dalszej obróbki, gdyż posiadają perfekcyjnie gładkie krawędzie.

Cięcie laserowe blachy – dlaczego warto?

Z naszej usługi laserowego cięcia blachy korzysta coraz więcej klientów. Wynika to z faktu, iż proces ten pozwala na szybką i skuteczną obróbkę różnorodnych materiałów, takich jak miedź, mosiądz, aluminium, stal czarna czy kwasoodporna. Dzięki cięciu laserowemu można precyzyjnie wyciąć dowolny kształt, cieszyć się perfekcyjną powtarzalnością elementów i sporo zaoszczędzić. Ta metoda obróbki pozwala na maksymalne wykorzystanie blachy i umożliwia osiągnięcie satysfakcjonujących efektów w krótkim czasie. Bardzo ważne jest jednak to, aby została wykonana przez profesjonalistów, którzy mają doświadczenie w cięciu laserowym.

Laserowe cięcie blach – dlaczego my?

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy specjalizującej się w cięciu blach, to zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy cięciem laserowym zajmują się od lat. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić usługi najwyższej jakości. Do swojej pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Na swoim koncie mamy bardzo wiele realizacji i cieszymy się świetnymi opiniami klientów.

Cięcie laserowe – cena

Nie da się wskazać konkretnej ceny cięcia laserowego blachy. Koszt tej usługi zależy od różnorodnych czynników, takich jak m.in. rodzaj ciętego materiału, wielkość zamówienia i grubość blachy. Aby uzyskać wycenę, należy się z nami skontaktować i podać dokładne informacje o materiale przekazywanym do obróbki. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.

OPTIPLEX 3015 FIBER III 8kw

OPTIPLEX NEXUS S 3015 CO2 2.5kw

 
pl_PL