Maschinenpark

Kontakt

Nehmen Sie Kontakt mit uns auf, indem Sie uns eine Nachricht schicken oder uns anrufen, und wir werden alle Ihre Fragen beantworten.

Nawet najlepiej wykwalifikowani pracownicy nie mogą dobrze wykonywać swoich obowiązków bez odpowiedniego wyposażenia technicznego. W TSK THIEL wiemy o tym najlepiej, jako że duży nacisk kładziemy na doskonalenie pracy naszego parku maszynowego.

Posiadając swój firmowy park maszyn, jesteśmy w stanie niezależnie realizować zlecenia pochodzące od klientów, co pozwala na zmniejszenie czasu potrzebnego na wykonanie zadania, a zatem również na zwiększenie wydajności pracy.

Innowacyjne urządzenia – park maszynowy TSK THIEL

Nasz park maszynowy został wyposażony w nowoczesne maszyny, takie jak OPTIPLEX 3015 FIBER III 8kw, Ermak CNCHAP 3100×300, Ermaksan SpeedBend Pro 2600×135, OPTIPLEX NEXUS S 3015 CO2 2.5kw. Są to dokładnie sprawdzone pod względem technicznym urządzenia, znajdujące szerokie zastosowanie w dokładnej obróbce materiałów, w tym trudnych do ukształtowania metali.

Korzystając z rozbudowanego zaplecza technicznego zgromadzonego w parku maszyn, jesteśmy w stanie podejmować się bardzo różnorodnych wyzwań.

Park maszynowy TSK THIEL – nowe oblicze technologii

Podstawą profesjonalnej obróbki prowadzonej na szeroką skalę jest praca nowoczesnych urządzeń, które zostały zaprojektowane do wykonywania określonych zadań. Firmowy park maszyn wyposażony został między innymi w aparatury do cięcia laserowego, jako że jest to jedna z najpopularniejszych usług dostępnych w naszej ofercie.

Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne do prowadzenia gięcia blach. W parku maszynowym proces ten przeprowadza się przy wykorzystaniu specjalnych pras krawędziowych. Znajduje się tam również oprzyrządowanie do spawania skuteczną metodą MIG-MAG. Korzystamy wyłącznie z maszyn sprawdzonych pod względem technicznym, dlatego możemy osiągać odpowiednią wydajność w trakcie pracy, nie tracąc przy tym na dokładności.

Firmowy park maszynowy TSK THIEL wyposażony jest również w oprzyrządowanie niezbędne do prowadzenia różnorodnych usług ślusarskich, w tym tych związanych z budowaniem konstrukcji stalowych na indywidualne zamówienie klienta.

 
de_DE