Gięcie aluminium

Aluminium jest jednym z najczęściej wykorzystywanych w praktyce metali. Jego popularność zdecydowanie ma swoje podstawy, ponieważ jest to materiał o licznych zaletach. Ma zdolność przewodzenia prądu, charakteryzuje się także bardzo dobrą odpornością na korozję. Warto z niego korzystać również ze względu na wysoki wskaźnik wytrzymałości do ciężaru. Z uwagi na wszystkie przytoczone zalety, gięcie aluminium jest niezwykle popularną usługą wśród naszych klientów.

Nie ma większego znaczenia branża, w której działa osoba odpowiedzialna za złożenie zlecenia – wieloletnie doświadczenie w branży nauczyło nas, jak szeroko może być wykorzystywane aluminium. Konstrukcje wykonane podczas gięcia aluminium wykorzystywane są w branży kolejowej, automotive, oświetleniowej oraz budowlanej. Poszczególne elementy mebli czy konstrukcji wystawienniczych również mogą być wykonane z tego materiału, jednak pod warunkiem, że wcześniej zostanie on odpowiednio wygięty. Profesjonalne cięcie aluminium pozwala na uzyskanie oczekiwanego kształtu z jednoczesnym zachowaniem należytej dokładności.

Skuteczne gięcie aluminium – cena

Realizacje dotyczące gięcia aluminium wykonywane są w naszym profesjonalnym parku maszynowym, który nieustannie się rozrasta. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych sprzętach – ich wyróżnikiem na rynku jest przede wszystkim wysoka skuteczność w połączeniu z pełnym bezpieczeństwem. Gięcie blach powinno być wykonywane wyłącznie w dedykowanych do tego miejscach, ponieważ tylko tam można uzyskać oczekiwany kształt, jednocześnie zachowując wszystkie cenne właściwości metalu. W ten sposób realizujemy usługi gięcia aluminium. Cena całego procesu jest bardzo zróżnicowana i zależy od wielu czynników, takich jak nakład pracy.

Profesjonalne cięcie aluminium dla wymagających klientów

Materiał przeznaczony do gięcia może mieć różną grubość, co wymaga od osoby obsługującej maszynę dobrania odpowiedniego nacisku. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie doświadczenie praktyczne w tej dziedzinie, dlatego są w stanie w sposób indywidualny dobrać parametry niezbędne do poprawnego wykonania usługi związanej z obróbką aluminium. Gięcie przeprowadzamy zarówno na niewielkich elementach łączeniowych, jak i na długich blokach materiału. Podczas ustalania warunków współpracy wspólnie z klientem określamy, jaki ma być efekt wykonania usługi. Na bazie tych ustaleń w kolejnych krokach korzystamy z profesjonalnych maszyn i narzędzi. Wieloletnie doświadczenie zespołu w obsługiwaniu pras krawędziowych sterowanych numerycznie to jeden z naszych największych atutów.

 
pl_PL