Gięcie blach

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość lub zadzwoń, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Gięcie blach

Wykonujemy usługi w zakresie gięcia blach na prasach krawędziowych sterowanych numerycznie.

Posiadamy dwie prasy krawędziowe firmy Ermaksan.

Gięcie to jeden z najpopularniejszych procesów obróbki blachy. Polega na modyfikacji formy materiału przy jednoczesnym zachowaniu jego właściwości fizycznych. Skuteczne gięcie sprawia, że przekroczona zostaje granica sprężystości i wówczas blacha po ustaniu oddziaływania siły, nie wraca do stanu początkowego. Aby uzyskać oczekiwany efekt, należy zlecić gięcie blachy profesjonalnej firmie. Jeśli szukasz doświadczonych fachowców oferujących obróbkę metalu, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Gięcie blachy – dlaczego warto zlecić to zadanie nam?

Nasz zespół oferuje profesjonalne gięcia blach na prasach krawędziowych sterowanych numerycznie. Usługę tę wykonujemy szybko, sprawnie i precyzyjnie. Używamy dwie prasy krawędziowe firmy Ermaksan, dzięki którym osiągamy świetne efekty przeprowadzanych prac. Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy do swoich zadań podchodzą z ogromnym zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Możemy pochwalić się wieloma świetnymi realizacjami, szeroką wiedzą z zakresu obróbki blachy i wysokimi kompetencjami. Cieszymy się świetnymi opiniami klientów, które potwierdzają doskonałą jakość wykonywanych przez nas usług.

Gięcie blachy – cennik

Ile kosztuje gięcie blachy? Wielu klientów zadaje nam to pytanie, jednak nie jesteśmy w stanie udzielić na nie jednoznacznej odpowiedzi. Cena tej usługi zależy od kilku czynników, m.in. grubości i typu materiału oraz wielkości zamówienia. Koszt gięcia blachy zawsze ustalamy indywidualnie z klientem po otrzymaniu informacji o jego potrzebach i oczekiwaniach. Jeśli chcesz uzyskać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przy użyciu formularza dostępnego na stronie. Po ustaleniu szczegółów dotyczący zamówienia będziemy w stanie przedstawić jego cenę.

Gięcie blach – opinie klientów

Nasza usługa gięcia blach cieszy się ogromną popularnością i bardzo dobrymi opiniami. Korzystają z niej zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa. Wykonujemy usługę gięcia blachy dla zleceniodawców z różnych branż, m.in. motoryzacyjnej i budowlanej. Nasza oferta jest ceniona również przez klientów z przemysłu petrochemicznego, lotniczego i stoczniowego. Zleceniodawcy chwalą nas przede wszystkim za dokładność, terminowość i profesjonalizm. Otrzymujemy dużo pozytywnych opinii również za indywidualne podejście do klientów, szybkie wykonywanie zleceń i atrakcyjne ceny. Klienci chętnie korzystają z naszej oferty i polecają nas swoim znajomym, co potwierdza wysoką jakość przeprowadzanych usług.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie gięcia blach, to zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i postaramy się rozwiać wątpliwości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.

Ermak CNCHAP 3100×300

  • długość gięcia – 3m
  • nacisk – 300ton

Ermaksan SpeedBend Pro 2600×135

  • długość gięcia – 2,5m
  • nacisk – 135ton
 
pl_PL