Profesjonalna obróbka stali i metalu

Kim jesteśmy

Specjalizujemy się w produkcji elementów stalowych, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie obróbki metalu.

Nasza firma poprzez zastosowanie nowoczesnego parku maszynowego zapewnia wysokiej jakości usługi cięcia laserowego, gięcia, spawania. Cechuje nas pełne zaangażowanie, elastyczność i terminowość w stosunku do klienta.

Usługi

Cięcie laserowe

Gięcie blach

Spawanie metodą MIG, MAG

Usługi ślusarskie

Galeria

Obróbka stali – profesjonalne i kompleksowe usługi

Jesteśmy specjalistami, którzy w swoich działaniach stawiają na sprawną i bezpieczną obróbkę metali. Nasza praca opiera się na rzetelnej wiedzy technicznej na temat materiałów oraz szerokim zakresie umiejętności. Do swoich klientów podchodzimy w indywidualny sposób, zapewniając im usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnym zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym, dzięki czemu zapewniamy wysokiej jakości, precyzyjną obróbkę metali.

Czytaj więcej

Obróbka metalu – firma na miarę oczekiwań

 

Obróbka stali nierdzewnej czy aluminium wymaga zaangażowania, skrupulatności i skupienia, które nas charakteryzują, co wpływa na jakość uzyskiwanych rezultatów. Wyróżniamy się elastycznością i terminowym podejściem do klienta, co spotyka się z uznaniem i przekłada na jakość współpracy.

 

Nasz zespół tworzą wykwalifikowane osoby z pasją do zawodu, które w swojej pracy kierują się zasadami bezpieczeństwa oraz obowiązującymi w branży przepisami. Dbamy o regularny rozwój, dzięki czemu przez cały czas możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Precyzyjna obróbka metalu – dlaczego my?

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi spawalnicze wyróżniające się dokładnością i komfortem użytkowania powstałych elementów. Jesteśmy przekonani, że powierzając nam obróbkę metalu, klient zyska pewność skuteczności procesu. Zależy nam, by efekty naszej pracy satysfakcjonowały klientów, dlatego wykorzystujemy różne metody spawania, ale również szereg innych, równie istotnych usług, które świadczymy w sposób kompleksowy.

Obróbka metalu – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Precyzyjna obróbka metalu to usługa umożliwiająca staranne dostosowanie materiału do indywidualnych potrzeb. To niezwykle uniwersalne i praktyczne rozwiązanie, na które warto się zdecydować, aby uzyskać konkretną zmianę w przypadku szeregu metali. Dzięki naszemu doświadczeniu, bogatej wiedzy, umiejętnościom i narzędziom potrafimy obchodzić się z powierzonymi w nasze ręce materiałami. Podjęcie z nami współpracy to nie tylko przyjazna atmosfera, ale również profesjonalizm, znajomość rynku i technik obróbki metali. Odpowiednie działania pozwalają na trwałe przygotowanie konkretnego materiału do dalszego wykorzystania.

Nasza praca wymaga wiedzy technicznej z zakresu właściwości danych materiałów oraz wysokiej jakości sprzętu, co umożliwia uzyskanie pożądanych kształtów. Oferowana przez nas produkcja elementów stalowych to gwarancja rzetelności, staranności oraz elastyczności, co spotyka się z zadowoleniem ze strony zainteresowanych osób.

Cięcie laserowe

Świadczymy usługi w zakresie cięcia blach metodą laserową.
Posiadamy dwie wycinarki laserowe firmy Mazak:
obszar roboczy – 3000×1500
zakres cięcia:
a) stal czarna – 25mm
b) stal kwasoodporna- 25mm
c) aluminium – 25mm
d) miedź – 10mm
e) mosiądz – 12mm
Cięcie laserowe to usługa ciesząca się dużą popularnością. Pozwala na uzyskanie precyzyjnego kształtu blachy i gwarantuje ogromną powtarzalność działań. A to tylko część zalet tego rozwiązania. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy oferującej laserowe cięcie blach, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Blog

Cięcie laserem typu CO2

Cięcie laserem typu CO2

Korzystanie z zaawansowanych technik cięcia metalu zdecydowanie przyspiesza i ułatwia pracę. Rozwiązaniem, które cieszy się ogromną popularnością w branży metalurgicznej i którego nie mogło zabraknąć również w naszym parku maszynowym,

CZYTAJ WIĘCEJ >
 
pl_PL